Конфіденційність та персональні даніintimo.com.ua - Правила забезпечення конфіденційності персональних даних
Додаток здійснює збір певних персональних даних користувачів.


Контролер і Власник даних
FOP Gluhovskiy AV ,
help@intimo.com.ua


Категорії Даних, які збираються
Власник не надає список зібраних категорій Персональних даних.

Інші Персональні дані, що збираються, можуть описуватися в інших розділах цих правил забезпечення конфіденційності персональних даних або в спеціальному пояснювальному тексті в контексті збору Даних.
Персональні дані можуть надаватися Користувачем самостійно або їх збір може автоматично здійснювати додаток при його використанні.

Якщо не вказано інше, додаток або власники сторонніх сервісів, які залучить додаток, використовують файли «cookie» (або інші засоби відстеження) для ідентифікації Користувачів і запам'ятовування встановлених ними глобальних параметрів налаштування виключно в цілях надання послуги, яка вимагається Користувачем.

Користувачі несуть відповідальність за Персональні дані третіх осіб, які вони отримують, публікують або надають іншим особам, використовуючи додаток, і підтверджують, що у них є згода третьої особи на надання Даних Власнику .


Метод і місце обробки Даних

Метод обробки
Обробка Даних здійснюється з використанням комп'ютерів і (або) засобів з підтримкою інформаційних технологій (ІТ) відповідно до організаційних процедур і методами, суворо пов'язаними з зазначеними цілями. У деяких випадках Дані можуть бути доступні, крім Контролера даних, певним категоріям відповідальних осіб, пов'язаних із забезпеченням функціонування сайту (адміністрація, відділ продажів, відділ маркетингу, юридичний відділ, системні адміністратори), або стороннім організаціям (таким як незалежні постачальники технічних послуг, поштові організації, постачальники послуг хостингу, компанії-постачальники інформаційних технологій, служби зв'язку), яким Власник доручає, у разі необхідності, виконувати функції обробника даних. Оновлюваний перелік зазначених осіб можна в будь-який час вимагати від Контролера даних.

Місце
Дані обробляються в операційних офісах Контролера даних і в будь-яких інших місцях, де знаходяться сторони, що займаються їх обробкою. За додатковою інформацією потрібно звертатися до Контролера даних.

Термін зберігання
Дані зберігаються протягом часу, необхідного для надання послуги, яку потребує  Користувач, або визначається метою, описаною в цьому документі, до того ж Користувач може в будь-який момент звернутися до Контролера даних з проханням призупинити використання даних або видалити їх.


Використання зібраних Даних
Збір Даних, що стосуються Користувача, здійснюється для того, щоб дати можливість Власнику надавати послуги, а також з наступноюх метою: Доступ до облікових записів у сервісах третіх осіб.

Персональні дані, які використовуються для кожної мети, описуються у відповідних розділах цього документу.


Права доступу в мережі Facebook, які запитує додаток.
Додаток може запитувати певні права доступу в мережі Facebook, що дозволяють виконувати дії з обліковим записом Користувача в мережі Facebook і отримувати від неї інформацію, враховуючи Персональні дані.

Додаткова інформація щодо наступних прав доступу наводиться у документах Документація про права доступу в мережі Facebook і Правила забезпечення конфіденційності персональних даних в мережі Facebook.

Запитуються наступні права доступу: Місто поточного перебування, Дії, День народження, Доступ до особистих даних, Запити доступу, Мітки «Подобається», Основні відомості, Відомості про мене, Повідомлення від програми та Ел. пошта.


Детальна інформація про обробку Персональних даних.
Персональні дані збираються в таких цілях і за допомогою таких послуг:

Доступ до облікових записів у сервісах третіх осіб

Завдяки цим послугам додаток може отримувати доступ до Даних за допомогою Вашого облікового запису в сервісі третьої особи і виконувати операції з ними.
Ці послуги не активуються автоматично, а вимагають дозволу в наявній формі від Користувача.

Доступ до облікового запису в мережі Facebook (Додаток)

Завдяки цій послузі додаток може підключатися до облікового запису Користувача в соціальній мережі Facebook, що надається компанією Facebook, Inc.

Запитувані дозволи: Місто поточного перебування, Дії, День народження, Доступ до особистих даних, Запити доступу, Мітки «Подобається», Відомості про мене, Повідомлення від програми та Ел. пошта.

Місце обробки: США - Правила забезпечення конфіденційності персональних даних
Додаткова інформація про збір та обробку Даних

Звернення до суду
Персональні дані Користувача можуть бути використані з юридичною метою Контролером даних в суді або на етапах , що ведуть до можливого звернення до суду в зв'язку з тим, що додаток або супровідні послуги використовувалися неналежним чином
.
Користувач повідомлений про те, що Контролер даних може бути вимушений повідомити персональні дані на вимогу органів державної влади.

Додаткова інформація про Персональні дані Користувача
Окрім інформації, що міститься в цих правилах забезпечення конфіденційності персональних даних, додаток може надавати Користувачу за запитом додаткову і контекстуальну інформацію, що стосується конкретних послуг і сервісів або збору та обробки персональних даних.

Системні журнали і технічне обслуговування
З метою забезпечення роботи системи та її технічного обслуговування додаток і будь-які сторонні сервіси можуть вести файли, в яких реєструється взаємодія додатку з Користувачами (системні журнали), або використовувати з цією метою інші Персональні дані (зокрема, IP-адреса).

Інформація, яка відсутня в цих правилах
Додаткові відомості, що стосуються збору або обробки Персональних даних, можна в будь-який час вимагати від Контролера даних. Дивіться контактну інформацію, зазначену на початку цього документу.

Права користувачів
Користувачі мають право у будь-який час дізнатися, чи були збережені їх Персональні дані, можуть звертатися до Контролера даних, щоб дізнатися їх зміст і походження, перевірити їх достовірність, або попросити їх доповнити, анулювати, оновити, виправити або перетворити у формат, що забезпечує анонімність, або блокувати будь-які дані, що зберігаються всупереч закону, а також виступити проти їх обробки на всіх без винятку законних підставах. Відповідні запити потрібно направляти Контролерові даних за адресою, вказаною вище у контактних відомостях.

Додаток не підтримує запити «Не відстежувати» (Do Not Track).
Щоб визначити, чи підтримує той чи інший сторонній сервіс, що використовується, запити «Не відстежувати», ознайомтеся з відповідними правилами забезпечення конфіденційності персональних даних.

Внесення змін до цих правил забезпечення конфіденційності персональнихданих
Контролер даних обумовлює право будь-коли вносити зміни у ці правила забезпечення конфіденційності персональних даних, розмістивши на цій сторінці повідомлення для користувачів. Наполегливо рекомендується якнайчастіше перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену в нижній частині сторінки. У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними до Правил, Користувач повинен припинити використовувати додаток, а також вимагати, щоб Контролер даних видалив його Персональні дані. Якщо не зазначено інше, діюче на той момент, правила забезпечення конфіденційності Персональних даних поширюються на всі Персональні дані користувачів, якими володіє Контролер даних.

Інформація про діючі правила забезпечення конфіденційності персональних даних
Контролер даних відповідальний за діючі правила забезпечення конфіденційності персональних даних, підготовлені на початковому етапі з використанням модулів, наданих компанією Iubenda та розміщених на її серверах.
97% наших клієнтів задоволені нашою роботою!
Купила бюстгальтер, сидит прекрасно и приподнимает грудь. Очень довольна. Стоит своих денег. Буду ещё заказывать.
Анастасия
01 апреля 2021
Спасибо вам огромное! Такое же большое, как и мой размер (100Е). Найти такой размер в обычных местах продажи невозможно нервно и даже, отчасти, унизительно. А с вами - легко, быстро и главное как н...
Ирина, Евдокиевка
27 марта 2021
Отримала замовлення: швидко, оперативно, якісно, фахово організована робота і якісний товар - чудове поєднання. Щиро дякую!!!
Оксана, Львов
27 марта 2021
Получила заказ, всем очень довольна. Отправили быстро.
Александра, Ивано-Франковск
26 марта 2021
Купальник понравился. Качество супер , соответствует размеру . Рекомендую на все 100%..
Жанна, Киев
25 марта 2021
Очень плохо, что заказ выполнен, потому что я двумя разными методами е-мейл и Вайбер просила отменить его. Со мной была переписка, мне сказали, что разобрались. Как мне вернуть этот заказ за ваш счёт?
Валерия, Харьков
24 марта 2021
Дуже велике дякую за купальник,супер якість,все відповідає реальній рекламі,хочу ще і ще замовляти !Приємно,що є нарешті такі відповідальні менеджери і такі хороші Інтернет -магазинчики!!!!Респект ...
Людмила, Евдокиевка
24 марта 2021
Безкоштовно навіть з мобільного:
Консультації:
Ми в месенджерах:
Безкоштовно навіть з мобільного:
Консультації:
Ми в месенджерах:
Бажаєте ще ближче розглянути товар?
Зробимо додаткові фото і відео саме для Вас
Отримати фото / відео
наверх